
1 590 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C3R022ABE |
| Виробник | ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Товщина | 24 мм |
| Висота | 61.5 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 110 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Opel, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |