
513 ₴
462 ₴
Параметры:
Застосування в легких автомобілях
FIAT DOBLO (119) 1.3 D Multijet [2005-10-] [ 62 / 84 kW/KM] [1248ccm]
FIAT DOBLO (119) 1.3 JTD 16V [2004-12-2005-05] [ 51 / 70 kW/KM] [1248ccm]
FIAT DOBLO (119) 1.3 JTD [2005-05-] [ 55 / 75 kW/KM] [1248ccm]| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 428.970 |
| Виробник | ELRING |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 78 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Висота | 9 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Alfa Romeo, Peugeot, Opel, Lancia, Suzuki, Fiat, Ford, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Ypsilon, 500x, 500l, Swift, Punto, Linea, Wagon R, 500 C, Tigra, Tipo, Grande Punto, 500, Combo, Meriva, MiTo, Astra, Corsa, Aveo, Fiorino, Nemo, Ignis |