
234 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.2 16V (KC05, KC06, KC03, KC0T, KC0W, KC1D) [2001-06-] [ 55 / 75 kW/KM] [1149ccm]| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B2R058PR |
| Виробник | JC Premium |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Форма фільтра | Кутовий |
| Довжина | 359 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Висота | 60 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Sandero, Kangoo, Clio, Logan |