
265 ₴
239 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 dCi 4x4 (KC0V)#16500#$3004176$ [2001-10-] [ 59 / 80 kW/KM] [1870ccm]
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 dTi (KC0U)#14575#$3004102$ [2000-02-] [ 59 / 80 kW/KM] [1870ccm]
RENAULT KANGOO (KC0/1_) D 55 1.9 (KC0D)#8989#$3004555$ [1997-08-] [ 40 / 54 kW/KM] [1870ccm]
RENAULT KANGOO (KC0/1_) D 65 1.9 (KC0E, KC02, KC0J, KC0N)#8990#$3004556$ [1997-08-] [ 47 / 64 kW/KM] [1870ccm]| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C443 |
| Виробник | Purflux |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 52 мм |
| Зовнішній діаметр | 71 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Сумісність з моделлю | Laguna, Express, Rapid, Trafic, Solenza, Scenic, Kangoo, Clio, Pick Up, Megane |