
158 ₴
142 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
FIAT DOBLO (119) 1.2 (223AXA1A) [2001-03-] [ 48 / 65 kW/KM] [1242ccm]
FIAT DOBLO (119) 1.3 D Multijet [2005-10-] [ 62 / 84 kW/KM] [1248ccm]
FIAT DOBLO (119) 1.9 D (223AXB1A) [2001-03-] [ 46 / 63 kW/KM] [1910ccm]
FIAT DOBLO (119) 1.9 JTD (223AXE1A) [2001-10-] [ 74 / 100 kW/KM] [1910ccm]
FIAT DOBLO (119) 1.9 JTD [2003-07-] [ 77 / 105 kW/KM] [1910ccm]| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12014316B |
| Виробник | Corteco |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 23 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Doblo, 156, Brava, Bravo, Palio, Stilo, Ypsilon, Punto, Tempra, Linea, Prisma, Tipo, 145, 146, 155, Grande Punto, Spider, Uno, MiTo, GT, Coupe, Fiorino, Dedra, Delta |