
465 ₴
418 ₴
Параметры:
Застосування в легкових автомобілях
RENAULT TRAFIC II автобус (JL) 2.5 dCi 115 [2008-02-] [ 84 / 114 kW/KM] [2464ccm]| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 46085509B |
| Виробник | Corteco |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Opel, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Laguna, Movano, Trafic, Vivaro, Master |