
164 ₴
148 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2304052 |
| Виробник | Sasic |
| Кросс-номери | 546120007R |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane |
| Основні атрибути | |
| Місце встановлення | Передня |
| Ширина | 46 мм |
| Тип кріплення | Гумове |
| Довжина | 69 |
| Висота | 46 мм |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |