
851 ₴
766 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 05P954 |
| Виробник | LPR |
| Кросс-номери | 23582 |
| Сумісність з маркою | Citroen |
| Стан | Новий |
| Ширина зовнішньої накладки | 91 мм |
| Товщина | 15.5 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Висота | 45 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 111.5 мм |
| Сумісність з моделлю | Compass, Doblo, ASX, Lancer, Caliber, Avenger, Flavia, Endeavor, C-Crosser, Outlander, Pajero, Pajero Sport, 4007, 4008, Sebring, Patriot, Grandis |