
147 ₴
132 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 505.838 |
| Виробник | ELRING |
| Сумісність з моделлю | Doblo |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Висота | 7 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Dacia, Renault, Alfa Romeo, Porsche, Peugeot, Opel, Nissan, Lancia, Suzuki, Saab, Hyundai, Fiat, ЗАЗ, Chevrolet |