
109 ₴
98 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 322.415 |
| Виробник | ELRING |
| Кросс-номери | 322.415 |
| Сумісність з моделлю | Jumpy |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 14 мм |
| Висота | 4 мм |
| Матеріал | NBR |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |