
223 ₴
200 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20026877B |
| Виробник | Corteco |
| Сумісність з моделлю | Jumpy |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 54 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |