
53 ₴
48 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19019934B |
| Виробник | Corteco |
| Кросс-номери | 19019934B |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 36 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |