
418 ₴
376 ₴
Параметри:
Застосування в легкових автомобілях
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.4 (KC0C, KC0H, KC0B, KC0M) [1997-08-] [ 55 / 75 kW/KM] [1390ccm]| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A1278 |
| Виробник | Purflux |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 91 мм |
| Зовнішній діаметр | 257 мм |
| Внутрішній діаметр | 199 мм |
| Сумісність з моделлю | Sandero, Solenza, Kangoo, Clio, Logan, Megane, Supernova |