
3 051 ₴
Застосування в легкових автомобілях
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DF4273S |
| Виробник | TRW |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Висота | 102 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 118 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 12 мм |
| Конструктивні особливості | Без підшипника |
| Колір | Чорний |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar |