
1 262 ₴
Застосування в легкових автомобілях
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 588038 |
| Виробник | Valeo |
| Стан | Новий |
| Зовнішній діаметр | 48.8 мм |
| Ширина | 38.1 мм |
| Кількість пазів | 5 |
| Глибина | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault, Volvo, Opel, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Interstar, Space Star, Kangoo, Cabstar, Laguna, Primastar, Carisma, Logan, Trafic, Master, Clio, Megane, V40, S40, Movano, Sandero, Vivaro |