
120 ₴
108 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 131.860 |
| Виробник | ELRING |
| Кросс-номери | 131.860 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Внутрішній діаметр | 23 мм |
| Зовнішній діаметр | 36 мм |
| Висота | 7 мм |
| Матеріал | NBR |
| Сумісність з маркою | Citroen, Volvo, Peugeot, Toyota, Opel, Mini, Fiat, Mazda |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, DS5, 3, Ducato, 306, 307, 308, BX, Jumpy, Xsara, C2, C3, C25, C4, C5, Partner, RCZ, C30, Expert, ZX, 4008, 405, 406, 407, 408, Proace City Verso, 206, 207, 208, Grandland / Grandland X, Clubman, Ulysse, Combo, 508, C-Elysee, Xantia, XM, S40, S60, V70, V50, S80, V40, Proace City, Scudo, Berlingo, Xsara Picasso, 605 |